Wielkanoc 2016

Drodzy czytelnicy mojej poezji, jak co roku staram się na każde święta podjąć w życzeniach jakiś wyjątkowy wątek naszej wiary. Na te Święta Wielkanocne sugeruję Wam refleksję zmierzenia się ze sobą. Każdemu indywidualnie życzę:

Zmierz się ze swoim grobem, jak Łazarz. Pozwól Jezusowi otworzyć Twój grób, w którym już może cuchniesz. Jezus mówi do Ciebie: – Wyjdź na zewnątrz pozwól mi czynić cuda.

Zmierz się z swoimi grzechami i otwórz się na Jezusa. Zmierz się ze swoją wiedzą o Jezusie. Zadaj sobie pytanie, czy wierzysz w Jezusa i Jego zmartwychwstanie, w Jego MOC.

Wzbudź w sobie PRAGNIENIE BOGA. Miej na to czas. Zastanów się ile jeszcze masz „tego” czasu. Ile?  W życiu człowieka wszytko nabiera sensu i wartości, jeśli skupia się wokół Pana Jezusa.

Z okazji Świąt Wielkanocy życzę Wam czasu na wzbudzenie w sobie PRAGNIENIA BOGA, a w Nim niezgłębionej Miłości i czułości.

  • Podziękowanie

Przeczytaj również:

Życzenia na Wielkanoc 2024 roku

Drodzy i kochani. Życzę Wam niezachwianej wiary, nieprzemijającej nadziei i nigdy nieustającej miłości do Zmartwychwstałego
Dzieciątko Jezus odpoczywające na krzyżu, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze

Życzenia na Boże Narodzenie 2023 roku

[caption id="attachment_1957" align="alignleft" width="400"] Dzieciątko Jezus odpoczywające na krzyżu, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze[/caption] W

Refleksje związane ze światem i świętami Bożego Narodzenia w 2023 roku

Wiara nakazuje mi tworzyć dla Boga i człowieka. Nie jest moim zamiarem sianie pesymizmu, ale

Dodaj komentarz