Wielkanoc 2016

Drodzy czytelnicy mojej poezji, jak co roku staram się na każde święta podjąć w życzeniach jakiś wyjątkowy wątek naszej wiary. Na te Święta Wielkanocne sugeruję Wam refleksję zmierzenia się ze sobą. Każdemu indywidualnie życzę:

Zmierz się ze swoim grobem, jak Łazarz. Pozwól Jezusowi otworzyć Twój grób, w którym już może cuchniesz. Jezus mówi do Ciebie: – Wyjdź na zewnątrz pozwól mi czynić cuda.

Zmierz się z swoimi grzechami i otwórz się na Jezusa. Zmierz się ze swoją wiedzą o Jezusie. Zadaj sobie pytanie, czy wierzysz w Jezusa i Jego zmartwychwstanie, w Jego MOC.

Wzbudź w sobie PRAGNIENIE BOGA. Miej na to czas. Zastanów się ile jeszcze masz „tego” czasu. Ile?  W życiu człowieka wszytko nabiera sensu i wartości, jeśli skupia się wokół Pana Jezusa.

Z okazji Świąt Wielkanocy życzę Wam czasu na wzbudzenie w sobie PRAGNIENIA BOGA, a w Nim niezgłębionej Miłości i czułości.

  • Podziękowanie

Przeczytaj również:

Refleksje na Boże Narodzenie 2022 roku

Drodzy czytelnicy, ludzie poezji. Jak co roku, z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku,
Grób Pański

Refleksje na święta Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa 2022 roku

W czasie przełomowym ludzkość „wyhodowała” belzebubów wcielonych w człowieka. Wymienię ich: Lenin, Stalin, Hitler, Mao

Życzenia na Boże Narodzenie w 2021 roku

Pierwsze przyjście Jezusa Chrystusa już zaistniało i zwiastowało tylko cierpienie. Następne będzie wspanialsze. Przyniesie panowanie

Dodaj komentarz