Życzenia na Wielkanoc 2021

Życzenia na WielkanocJak zwykle na początku trochę refleksji.

Stawiam pytanie, które każdy wierzący katolik zna, a nie potrafi na nie odpowiedzieć.
Jakie jest najważniejsze wydarzenie w historii życia człowieka?
Odpowiem: Męka Jezusa Chrystusa za zbawienie człowieka.
A dla człowieka narodziny, własna śmierć i Sąd Boży.
Rok temu pisałem:
Święta Zmartwychwstania Pańskiego w dalszym ciągu są w skali świata wyjątkowe, zadziwiające i zawstydzające ludzkość w jej pysze, która odrzuca wszystko co duchowe i Boże.
Ludzkość wierząca tylko w siłę rozumu stała się bezsilna wobec niewidzialnego wroga, siejącego spustoszenie według sobie tylko znanego klucza.

Myślę, że Jezus Chrystus ustawia świat po swojemu i daje ludziom możność wyboru, stawia każdemu z osobna pytanie – CZY JESTEŚ PO MOJEJ STRONIE, czy mi ufasz?
Każdy z nas właśnie ma sposobność opowiedzieć się.

I co? Wielu nadal wypowiada się przeciwko Bogu, a dzieci – jak na ironię – wysyłają do I komunii świętej, sami byli ministrantami, itd.
COVID-19 nadal niczego nie uczy i nie doprowadza do nawrócenia, lecz żniwo śmierci zbiera.
Niektórzy zamiast być lepsi, stali się jeszcze gorsi wobec Boga i bliźniego.
Nadal atakują kościoły, a katolików stojących w ich obronie jakoś nie widać. Jedna z szatańskich prowodyrek powiedziała nawet, że największym wrogiem kobiet jest Kościół.
Obejrzyjmy się, czy przypadkiem wrogów Jezusa Chrystusa nie mamy we własnym domu, w rodzinie?

Te wrzeszczące satanistki nie czytają Katechizmu Kościoła Katolickiego, nie mają w domach Pisma Świętego. Nie mogą też wiedzieć, że: KOŚCIÓŁ TO GOLGOTA z ołtarzem, na którym Jezus Chrystus składa ofiarę krwi. W Kościele doświadczamy sakramentów, w Kościele Jezus przychodzi do nas w sakramencie chrztu, komunii świętej, bierzmowania, małżeństwa, pokuty, itd.

Jezus odbudował świątynię w każdym człowieku. Św. Paweł powiedział, że jesteśmy świątynią Boga. Bądźmy więc świątyniami Boga.

Obecnie jedną z największych tragedii ludzkości jest rozprzestrzeniająca się ateizacja, a w szczególności niebezpieczna i zagrażająca jest ateizacja kobiet. Ten proces odbywa się pod postacią działalności pozornie niegroźnych i pozornie demokratycznych oraz o rzekomo pokojowym nastawieniu różnych organizacji i ruchów: feministycznych, genderowych, okultystycznych oraz pod postacią szerzenia rozmaitych ideologii medytacyjno-holistycznych. Skutki działalności takich organizacji, ruchów i ideologii można porównać do skutku wygnania pierwszych ludzi z raju.

Szatan wrócił do źródła, w którym udało mu się skusić Ewę, obiecując jej, że będzie mądrzejsza od samego Boga. Atakując z największą zaciekłością i perfidią kobiety, żony, matki, które zawsze były ostoją wiary chrześcijańskiej w rodzinach i przekazywały ją kolejnym pokoleniom.

Ludzkość w swojej szatańskiej bucie poszła dalej w stronę zagłady własnej cywilizacji. Wśród stworzeń tylko człowiek sam sobie funduje zagładę cywilizacyjną.

11 marca 2021 roku o godzinie 6:00 w wiadomościach radiowych podano: „Od dziś w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi im. dr. L. Rydygiera otwarto przychodnię, w której przyjmują lekarze bez klauzuli sumienia”.

Zacząłem drążyć ten temat w internecie.

W Warszawie znajduje się sześć szpitali o profilu ginekologiczno-położniczym lub posiadających oddziały ginekologiczno-położnicze, dla których miasto jest podmiotem tworzącym, bez klauzuli sumienia.

Po chwili dotarło do mnie, w jakim świecie się obudziłem. W świecie, w którym nawet lekarze są bez sumienia.

Czy chcielibyście, aby leczyli was lekarze bez sumienia?

Był już taki czas, w którym nie było sumienia w obozach zagłady, w katowniach, w stalinowskich łagrach, itd. Lekarza bez sumienia też już znamy z historii obozu zagłady z Auschwitz.

Zrozumiałem, że żyjemy w czasach totalnego ataku na cywilizację ludzką na wszystkich frontach: narodowym, kultury, tradycji, wiary, rodziny, na polu polityki, rządu, parlamentów, itd. Lucyfer szaleje.

Stawiam pytanie, czy skorzystalibyście z usług szpitala, w którym pracują lekarze bez sumienia? Pytam dalej, czy chcielibyście żyć w rodzinie, w której rodzice nie mają sumienia, czy chcielibyście mieć matkę bez sumienia? Pytam was, rodzice – czy chcecie mieć dzieci bez sumienia?

Mamy już matki i dzieci bez sumienia w naszym społeczeństwie. Nie wiadomo, co zrobią dorosłe dzieci, gdy będziecie już staruszkami? Może to, co wy im? Mamy też niektórych sędziów bez sumienia, urzędników, itd. Lista zawodów, w których pracują ludzie bez sumienia, powiększa się.

Nie przywołujmy następnego gorszego nieszczęścia dziesiątkującego ludzkość, nie daj Bóg, aby przyszło.

Quo vadis, człowieku?

Ratunek jest w modlitwie do Maryi, w Matce Boskiej, która według słów Biblii zdepcze głowę szatanowi.
Nam, wierzącym, pozostaje większe umocnienie swojej wiary i zaufanie Bogu.

Życzę Państwu rozpoczęcia pielgrzymki do własnej duszy, do własnego serca, do własnego sumienia. Niech wiara i ufność przynosi Państwu wiele radości i nadziei na przyszłość.
Życzę nam wszystkim wybawienia od koronawirusa i wszystkiego dobrego dla ciała i ducha, a więc: promieniujcie mądrością, rozumem, dobrym rozeznaniem i Bożym Dekalogiem.
Nawracajcie się i otwórzcie drzwi Zmartwychwstałemu Jezusowi.
Weselmy się i radujmy się, Pan Jezus zmartwychwstał właśnie dla nas, aby nas wybawić.
Niech radość ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa będzie uwielbieniem Boga.
Czekajmy z ufnością na powtórne Jego przyjście.

Przeczytaj również:

Życzenia na Wielkanoc 2024 roku

Drodzy i kochani. Życzę Wam niezachwianej wiary, nieprzemijającej nadziei i nigdy nieustającej miłości do Zmartwychwstałego
Dzieciątko Jezus odpoczywające na krzyżu, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze

Życzenia na Boże Narodzenie 2023 roku

[caption id="attachment_1957" align="alignleft" width="400"] Dzieciątko Jezus odpoczywające na krzyżu, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze[/caption] W

Refleksje związane ze światem i świętami Bożego Narodzenia w 2023 roku

Wiara nakazuje mi tworzyć dla Boga i człowieka. Nie jest moim zamiarem sianie pesymizmu, ale

Dodaj komentarz