Tomiki poezji

Nie przypadkiem właśnie w grudniu 2020 roku przedstawiam państwu nowy tomik poezji pod wiele mówiącym tytułem ILE JESTEŚ WART?

Kliknij, aby przeczytać więcej 😉

 

 

 

W grudniu 2015 roku wydałem cztery tomiki wierszy: „W służbie Bogu”, „W służbie człowiekowi”, „W służbie miłości”, „W służbie Ojczyźnie”. W każdym z nich jest szeroko rozumiane słowo SŁUŻBA, gdyż tak pojmuję moją życiową i poetycką powinność. Mam nadzieję, że tomiki posłużą Wam do częstego czytania w samotności i we dwoje, a nawet w szerszym rodzinnym kręgu.

Kolejny tomik „101 sms-ów do mojej ukochanej” ma nieco inny charakter. Wydany w formie miniaturowej książeczki o wyglądzie i wielkości komórki, ma w założeniu stanowić formę najcenniejszego podarunku dla Twojej najukochańszej żony lub dziewczyny.

Wszystkie moje wiersze powstały z wichru miłości w moim stanie ducha, serca i umysłu. Wszystkie opierają się na miłości do Boga, drugiego człowieka i do Ojczyzny. Opatrzyłem je także złotymi myślami poetów, pisarzy, teologów i filozofów. Chciałbym, żeby były one drogowskazem na Twojej drodze życiowej.

Jeśli uznasz Czytelniku, że moja twórczość umożliwiła Ci zajrzeć w głębię Twojego serca, umysłu i duszy, będzie to dla mnie prawdziwą nagrodą i satysfakcją.

Wojciech Przybyłowicz

ps. Wszystkie tomiki można zamówić bezpośrednio pod adresem: przybylowiczwojciech55@gmail.com
ewentualnie pod nr 603 495 418

Załączam recenzje tomików:

Autor prezentuje tomik 101 SMS-ów:

 

Inne tomiki poezji autora:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomiki wydane w 2015 roku:

 

W służbie Bogu

 

W służbie człowiekowi

 

W służbie miłości

 

W służbie Ojczyźnie